Yenimahalle Oto Döşeme

Ankara Yenimahalle Oto Döşeme

Yenimahalle oto döşeme hizmeti sunan firmamız, araçlarınızın temizliğini ve iç dizaynının korunmasını sağlar. Oto döşeme ifadesinde anlatılmak istenen, araçların iç kısmında yer alan bütün alanlar kastedilir. Araçlarınızın iç kısımlarının değişimi ile ilk gün alınmış gibi tüm konforu yeniden sağlanır.

Yenimahalle Oto Döşeme Hizmetleri

Oto döşeme hizmetleri belli bölgelerin değişimi ile yapılır. Bunlar;

  • Tavan döşemesi
  • Taban döşemesi
  • Kapı döşeme
  • Koltuk döşeme
  • Bagaj döşeme
  • Kaput altı izolasyon

Yenimahalle Ankara oto döşeme olarak araç tavanlarında meydana gelen sarkma, sigara yanıkları ve eskiyen tavan kumaşlarını yeni kumaşlar ile değiştirerek yepyeni bir görünüm kazandırılır. Alanında profesyonel ekiplerimiz sayesinde araçlarınızı sorunsuz sizlere teslim ediyoruz. Her aracın iç dizaynı farklı olduğu için tavan veya kapı gibi döşemelerin takılıp sökülmesi işlemi de farklı olabilir. Bu nedenle deneyim ve tecrübe oldukça önemlidir. Aksi durumda yeni takılan döşemeleriniz istenilen dayanım ve performansı göstermeden deforme olabilir. Aynı zamanda çıkarılması gereken döşemeler çıkarılırken plastik aksamları kırma ve tutucuları yerinden sökme gibi talihsizlikler yaşanabilir. Bu aksilikler uç uca eklenerek sorunları daha ileri problemlere kadar götürebilir. Benzer durumlar yaşamamak adına oto döşemelerinizi işinde usta firmamıza getirmenizi öneririz.

Oto döşeme işlemlerinde bilinmeyen detaylardan biri olan kaput altı izolasyonu oldukça önemlidir. Kaput altı izolasyonu, motor sıcaklığını arttırmaması için fabrika çıkışında araca yerleştirilen bir döşemedir. Çoğu araç kullanıcısı kaputu kaldırırken veya motoru incelerken döşemeyi fark etmiş olabilir. Ancak genellikle kaput altı izolasyonundan haberdar olmayan pek çok müşteri bulunmaktadır. Bu döşeme aracın dışında yer aldığı için daha kolay hasar görür. İç kısmı süngerimsi olan döşeme, araç 3 veya 4 yaşını aldığında değiştirilmesinde fayda vardır.

Ankara oto döşeme hizmetleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Oto döşeme işlemlerimiz yarım gün sürer ve aracınız yeni haliyle sizlere teslim edilir.